Biblioteka Główna nieczynna do dnia 29 listopada 2020 r.

Szanowni Czytelnicy,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 6 listopada 2020 r., poz. 1972, stanowiącym w par. 1, pkt 1 e), iż „do dnia 29 listopada 2020 r. ustanawia się ograniczenie prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne i naukowe, […]  polegające na zakazie:
1) udostępniania zbiorów publiczności”, Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu zostaje zamknięta dla czytelników.

• Daty zwrotu wypożyczonych książek zostaną przesunięte na 15 grudnia 2020 r.
  • Za okres od 7 do 29 listopada nie będą naliczały się opłaty za książki przetrzymane.
  • Książki, które zostały zamówione przed 7 listopada i rezerwacje gotowe do odbioru będą czekały na odbiór do 4 grudnia (dotyczy Magazynu i Magazynu Wolnego Dostępu).
  • Została wyłączona możliwość zamawiania książek.
W najbliższym czasie przekażemy Państwu informacje o usługach Biblioteki świadczonych zdalnie.