Biblioteka UTH z dostępem do IBUK Libra

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu wykupił dostęp do wybranych publikacji w serwisie IBUK Libra.

Co oferuje IBUK Libra?

• Dostęp online do publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawców.
  • Z książek elektronicznych można korzystać w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu, na różnych urządzeniach w sieci uczelnianej a posiadacze aktywnych kont e-mail w domenie uthrad.pl oraz student.uthrad.pl również bez konieczności wychodzenia z domu.
  • Pozwala nie tylko czytać książki, ale umożliwia także zaawansowaną pracę z e-książką (zaznaczanie tekstu, wyszukiwanie wewnątrztekstowe, wprowadzanie zakładek, notatek, stworzenie wirtualnej półki z książkami).

Zachęcamy do korzystania z serwisu IBUK Libra. Wyszukiwanie dostępnych publikacji możliwe jest poprzez katalog biblioteczny INTEGRO lub bezpośredni dostęp Bazy IBUK Libra na stronie Biblioteki Głównej UTH.