Co by było, gdyby Mistrzostwa Europy w odbywały się w prowadzeniu badań naukowych?

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research. Smarter.

Wsparcie na każdym etapie Twojej podróży badawczej, poprzez wykorzystanie wyjątkowych, bezpłatnych wskazówek od naszych ekspertów.

13 July 16:00 CET (3pm GMT)
Introducing the new Web of Science (English)
To help you conduct your searches more easily and find what you need faster, we have been building the most powerful Web of Science platform yet. We are excited to announce that from July 7, 2021, all users will be automatically taken to the new Web of Science platform (the current Web of Science platform will still be available in parallel at this stage).
Join our webinar to understand the enhancements that bring a faster and intuitive user experience to the platform, including some exciting new features available only in the new Web of Science.
Register

Środa, 21 lipca 2021, godz. 10:00-11:00 CET
(Europejskie) Mistrzostwa Czasopism – ocena „formy” za pomocą Journal Citation Reports 2021 i InCites Benchmarking & Analytics
Czasopisma mogą być analizowane pod najróżniejszymi aspektami. Jak by to było, gdyby istniały również mistrzostwa czasopism naukowych? Podczas tego webinarium dowiesz się, jak możesz wykorzystać Journal Citation Reports i InCites Benchmarking & Analytics do określenia wiodących czasopism według Twoich kryteriów, np. w zakresie zarządzania kolekcją, publikowania manuskryptów, reputacji Twojej instytucji/badań itp.
Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres
Zarejestruj się

Piątek, 23 lipca 2021, godz. 11:00-12:00 CET
Euro 2020 przez pryzmat InCites
Dane można analizować z różnej perspektyw, zatem co by było, gdyby odbyły się Mistrzostwa Europy w badaniach naukowych?
Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze narzędzia mogą pomóc Tobie i entuzjastom sportu w opracowaniu strategii badawczej. Ponadto dowiesz się, jak używać InCites do mierzenia produktywności, porównywania z innymi, znajdowania i analizowania współpracy i partnerstw oraz odkrywania możliwości finansowania.
Prowadzący: Marcin Kapczynski
Zarejestruj się

Potrzebujesz uzyskać szerszy obraz? Nasze sesje na żądanie są dostępne dla Ciebie.

Obejrzyj nasze szkolenia na żądanie
Oglądaj nagrania. Odśwież informacje. Sprawdź ponownie.
Niezależnie od tego, czy przegapiłeś nasze poprzednie webinarium, potrzebujesz odświeżonej sesji, czujesz, że możesz potrzebować dodatkowego szkolenia na temat określonych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór webinariów na żądanie może być dobrym miejscem do rozpoczęcia! Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
 Obejrzyj nasze nagrane szkolenia

Odkryj jeszcze bardziej dedykowane środowisko użytkownika i funkcje w nowym Web of Science.