Dostęp do platformy Complete Anatomy

Complete Anatomy

Biblioteka Uniwersytecka informuje, o zakupieniu dostęp do platformy
Complete Anatomy wydawnictwa Elsevier–nowoczesnej platformy do nauki anatomii. Complete Anatomy dostępna jest w postaci aplikacji do pobrania
i zainstalowania na smartfony, tablety oraz komputery.
Aplikacja zawiera tysiące interaktywnych struktur, w tym model 3D bijącego serca, obrazy radiologiczne i interaktywne modele 3D, dynamiczne przekroje, ruchy mięśni w czasie rzeczywistym, 28 modeli anatomii mikroskopijnej, tryb rozszerzonej rzeczywistości, ponad 1500 filmów klinicznych z kardiologii, ortopedii, okulistyki, stomatologii i fitness.
Do tego kompletne kursy prowadzone przez ekspertów anatomii człowieka oraz filmy edukacyjne dla pacjentów.

Aby korzystać z platformy, należy pobrać aplikację na swoje urządzenie, zarejestrować konto używając maila w domenie @student.urad.edu.pl lub @student.uthrad.pl i aktywować dostęp kodem: 567266431761

Dowiedz się jak zacząć