Katalog Integro

SZANOWNI CZYTELNICY!

Miło nam poinformować, że Katalog Integro jest wzbogacony o możliwość wyszukiwania materiałów umieszczonych w zbiorach Biblioteki Nauki. Biblioteka Nauki udostępnia w sposób otwarty pełne teksty artykułów publikowanych w polskich czasopismach naukowych i pełne teksty wybranych książek naukowych. Platforma umożliwia przeszukiwanie zasobów pełnotekstowych, pochodzących z pięciu baz dziedzinowych:
  • AGRO (czasopisma z zakresu nauk rolniczych oraz ścisłych i przyrodniczych),
  • BazTech (czasopisma z zakresu nauk inżynieryjno-technicznych oraz nauk ścisłych i przyrodniczych),
  • CEJSH (czasopisma z zakresu nauk społecznych i humanistycznych),
  • DML-PL (czasopisma z zakresu nauk inżynieryjno-technicznych),
  • PSJD (czasopisma z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych oraz obszaru nauk medycznych i o zdrowiu).
Na platformie znajdują się także pełne teksty książek naukowych gromadzonych wcześniej w serwisie Otwórz Książkę oraz inne książki udostępnione przez współpracujących z Biblioteką Nauki wydawców.