Opłaty za nieterminowy zwrot książek

Szanowni Czytelnicy !!!

przypominamy, że od dnia 01.02.2020 roku obowiązuje nowy Regulamin Biblioteki Głównej (Zarządzenie R-4/2020 Rektora UTH Radom).

Załącznik nr 4 Regulaminu „Wykaz opłat obowiązujących w Bibliotece Głównej oraz podstawy prawne do ich naliczania i windykacji” wejdzie w życie z dniem 01.10.2020 roku. Od tego dnia system biblioteczny PROLIB zacznie naliczać opłaty za nieterminowy zwrot książek (0,20 zł od książki za każdy dzień).

Terminy zwrotu książek przypadające na czas zamknięcia biblioteki (16.03 – 22.05 b.r.) były automatycznie przedłużone do dnia 30.09.b.r.

W związku z powyższym prosimy Was o osobiste zgłaszanie się do Wypożyczalni Głównej UTH w celu uregulowania zaległości oraz weryfikacji danych do dnia 30.09.2020 roku.

Informacje o dokumentach wypożyczonych, terminach zwrotów znajdują się na Waszych kontach bibliotecznych po zalogowaniu do katalogu INTEGRO. Pytania można kierować do Wypożyczalni Głównej pod numer tel. +48 48 361 79 04.

Prosimy jednocześnie o zapoznanie się Regulaminem, który znajduje się na stronie internetowej Biblioteki Głównej.