Szkolenia i webinaria EBSCO – czerwiec 2022

Szkolenia i webinaria EBSCO

W czerwcu zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku akademickim webinaria prowadzone przez EBSCO w języku polskim. Wśród nich sesja na temat eBooków EBSCO i czasopism digitalizowanych Flipster oraz webinarium nt. EBSCO i Open Access.

Rozwijaj kolekcję cyfrową swojej biblioteki – EBSCO eBooks i Flipster13 czerwca | 11:00 | REJESTRACJA

Dowiedz się jak zarządzać cyfrowymi kolekcjami e-booków, audiobooków i magazynów digitalizowanych Flipster w swojej bibliotece za pomocą wygodnego narzędzia do zarządzania kolekcją online.

Otwarci na badania – perspektywa EBSCO na temat otwartości dla bibliotek14 czerwca | 11:00 | REJESTRACJA

W czasie tej sesji Damian Piera, Manager ds. Sprzedaży w EBSCO opowie o tym, jak koncentrujemy się na otwartości, aby zapewnić bibliotekom większy wybór i lepsze usługi dla użytkowników.