Biblioteka Główna

Wiedza medyczna na najwyższym poziomie: MEDLINE Ultimate i CINAHL Ultimate – webinarium

O webinarium:

Przedstawiamy nasze nowości: MEDLINE Ultimate oraz CINAHL Ultimate. Obie bazy zostały stworzone, by jak najpełniej wspierać edukację medyczną studentów medycyny, pielęgniarstwa i kierunków pokrewnych.

Zanim jednak oddamy w Państwa ręce dostęp do najnowszych, rozszerzonych do wersji Ultimate baz MEDLINE i CINAHL, chcemy zaprosić Państwa do udziału w webinarium, podczas którego omówimy szczegóły obu zasobów, korzyści płynące z ich subskrypcji oraz różnice pomiedzy nimi i ich wersjami niższymi.

Omówimy bazy:

 MEDLINE Ultimate, która oferuje specjalistom medycznym i badaczom dostęp do niezrównanej, opartej na dowodach naukowych i recenzowanej zawartości pełnotekstowej z większej liczby najlepszych czasopism biomedycznych. Oferuje również więcej międzynarodowych czasopism niż jakakolwiek inna baza MEDLINE.

 CINAHL Ultimate, która jest nową, wyczerpującą bazą danych dla badań z zakresu pielęgniarstwa i innych dziedzin zdrowia, zawierającą pełne teksty z większej liczby najczęściej używanych czasopism w indeksie CINAHL niż jakakolwiek inna baza danych. Obejmuje ponad 50 specjalności pielęgniarskich i zawiera szybkie lekcje, arkusze opieki opartej na dowodach naukowych oraz instrumenty badawcze.

Prelegent:

Michał Tomczyk
Manager ds. sprzedaży, Polska Południowa / Węgry – EBSCO Information Services