Zapraszamy na nadchodzące webinaria

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter i Web of Science i InCites w praktyce

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów

Wsparcie sukcesu grantowego z pomocą narzędzi Clarivate

Wtorek, 31 października 2023, godzina 11:00-12:00 CET

Konkurencja o finansowanie badań na całym świecie stale rośnie. Biura badawcze i administratorzy badań muszą dostarczać analizy, które będą wspierać ofertę komunikacji naukowej, aby promować przeszłe sukcesy i porównywać się z innymi badaczami w celu ustalenia zwycięskiej strategii. Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się, jak rozwiązania Clarivate – Web of Science, InCites, Pivot RP i Reviewer Locator – mogą pomóc Ci zabezpieczyć nowe strumienie finansowania i zwiększyć wskaźnik powodzenia grantów Twojej instytucji dzięki spostrzeżeniom opartym na danych.

Prowadzący: Marcin Kapczyński

Web of Science i InCites w praktyce

Web of Science – podstawy wyszukiwania i nawigacji

Czwartek, 9 listopada 2023, godz: 11:00 –12:00 CET

Zobacz, jak poruszać się po nowej platformie Web of Science, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. Poznaj nowe funkcje i udogodnienia.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

Wtorek, 14 listopada 2023, godz. 11:00-12:00 CET

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Dowiedz się, krok po kroku, jak stworzyć zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska Batres

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

Czwartek, 16 listopada 2023, godz. 13:00-14:00 CET

Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Zarejestruj się

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na naszejpolskiej stronie Web of Science Group

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie