Biblioteka Główna

Zapraszamy na nasze nadchodzące wrześniowe webinaria!

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter i Web of Science i InCites w praktyce

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów

Znaczenie profili badaczy w Web of Science

Czwartek, 29 września 2022 godz. 11:00-12:00 CET

Indywidualne publiczne profile badaczy, przedstawiające kluczowe elementy ich działalności, są istotnym elementem, dzięki którym instytucje badawcze mogą zadbać o to, by ich naukowcy byli bardziej widoczni i rozpoznawalni. Jednocześnie takie profile są doskonałym źródłem do zasilania wewnętrznych systemów informacyjnych zweryfikowanymi i potwierdzonymi informacjami o publikacjach naukowych, cytowaniach, działalności recenzenckiej czy redakcyjnej w czasopismach.

Profile Publons zostały ostatnio przeniesione do Web of Science. Ponadto, darmowa wersja profilu naukowca będzie dostępna nawet jeśli nie masz dostępu do Web of Science.

Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się wszystkiego o nowych profilach naukowców w Web of Science, które mogą:

– zwiększyć widoczność Państwa uczelni

– pomóc naukowcom zostać zauważonym przez fundatorów i potencjalnych współpracowników

– na bieżąco informować naukowców o cytowanych ich prac.Prowadzi: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Zarejestruj się

Web of Science i InCites w praktyceWeb of Science – baza patentówDerwent Innovations IndexWtorek, 27 września 2022,  godz. 11:00 CET

Podczas tej sesji nasi specjaliści pokażą Państwu, w jaki sposób Derwent Innovations Index (DII) ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie patentów, pozwalając na prowadzenie poszukiwań patentowych i cytowań dla różnych typów wynalazków inżynieryjnych.

Prowadzi: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Zarejestruj się

Wzbogacone piśmiennictwo cytowanei klasyfikacja cytowań w Web of ScienceCzwartek, 22 września 2022, godz: 11:00 CETDołącz do naszych ekspertów i zobacz na czym polega klasyfikacja cytowań w Web of Science i jak wykorzystać wzbogacone piśmiennictwo w swojej pracy, by oszczędzać czas i skoncentrować się na publikacjach, które są istotne dla Twoich badań.Prowadzi: Dr Klementyna Karlińska-BatresZarejestruj się

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na naszej polskiej stronie Web of Science Group

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie
Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie
Nadaj właściwe znaczenie: Uznanie wkładu badacza w kontekście współpracy naukowej