Dostęp testowy do bazy DACH Information

Biblioteka Główna UTH Radom oferuje dostęp testowy do zasobów bazy DACH Information, która została dodana na platformę EBSCOhost

Baza DACH Information zawiera unikalny zbiór niemieckojęzycznych pełnotekstowych czasopism naukowych, magazynów i publikacji branżowych. Dzięki multidyscyplinarnemu zakresowi baza oferuje bogate, wysokiej jakości pełnotekstowe zasoby, które wspierają badania w szerokim zakresie tematów, od sztuki i nauk humanistycznych po medycynę i nauki ścisłe. Tematyka bazy obejmuje takie zagadnienia jak sztuka, biznes, komunikacja, edukacja, prawo niemieckie, historia, nauki humanistyczne, lingwistyka, zarządzanie, marketing, matematyka, pielęgniarstwo, psychologia, nauki społeczne i praca socjalna, nauki ścisłe, i wiele więcej.

Dostęp testowy będzie trwał do 30 kwietnia 2022 roku

Zdalny dostęp do zasobów bazy DACH Information dla pracowników, doktorantów oraz studentów UTH Rad. posiadających aktywne konta e–mail w domenach uthrad.pl oraz student.uthrad.pl po zalogowaniu się