Biblioteka Główna

Webinarium Writefull – program nowej generacji do korekty tekstów naukowych w języku angielskim

Program nowej generacji do korekty tekstów naukowych w języku angielskim

 

Zapraszamy na webinarium Writefull „Program nowej generacji do korekty tekstów naukowych w języku angielskim”.

Writefull to narzędzie zaprojektowane dla pracowników naukowych i studentów wyższych uczelni, służące do automatycznej korekty tekstów naukowych w języku angielskim.

Podczas webinarium, które będzie prowadzone w języku angielskim, zostaną zaprezentowane wszystkie możliwości Writefull. Można się zarejestrować na jeden z trzech dogodnych terminów:

Pakiet usług Writefull wspiera studentów i pracowników naukowych na różnych etapach procesu pisania, które wymagają różnych rozwiązań.

Writefull został zaprojektowany specjalnie dla pracowników naukowych i studentów wyższych uczelni do korekty tekstów naukowych w języku angielskim. Sugerowane poprawki opierają się na rzeczywistym zastosowaniu danego słowa czy struktury gramatycznej, zależnym od kontekstu, a nie na ustalonym zestawie reguł gramatycznych. Writefull różni się od innych podobnych narzędzi tym, że wykorzystuje modele językowe oparte na sztucznej inteligencji (AI) i nieustannie „uczy się” na podstawie tekstów milionów artykułów z naukowych czasopism. Writefull poprawia gramatykę, interpunkcję, pisownię i styl językowy.