Biblioteka Główna

Dostęp testowy do eBook Subscription Harvard Business Publishing Collection

Biblioteka Główna zaprasza do testowania kolekcji eBook Subscription Harvard Business Publishing Collection na platformie EBSCOhost.

eBook Subscription Harvard Business Review Press Collection oferuje dostęp do pełnego katalogu książek elektronicznych wydawnictwa Harvard Business Review Press. Zawartość kolekcji to ponad 600 e-Booków, pośród których czytelnicy znajdą ponad 400 monografii, nowo wydane e-booki, prace seminaryjne i ponad 150 kompilacji artykułów z serii HBR Classics. Kolekcja eBooków Harvard Business Review Press zapewnia dostęp do pozycji z zakresu takich tematów, jak komunikacja biznesowa, rozwój kariery, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów, ekonomia, przedsiębiorczość, finanse, zasoby ludzkie i zarządzanie personelem, przywództwo i zarządzanie, marketing, zachowania organizacyjne, sukces osobisty, rozwój umiejętności, planowanie strategiczne.

Dostęp testowy do eBook Subscription Harvard Business Publishing Collection potrwa do 31.05 i jest możliwy zarówno z komputerów znajdujących się w sieci uczelnianej , jak i z komputerów domowych po uprzednim kontakcie z bibliotekarzem : bibl@uthrad.pl