Dostęp testowy do nowych baz

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do nowych baz. Dostęp będzie aktywny do 4 czerwca b.r.

Nomos eLibrary zapewnia łatwy dostęp do wybitnych publikacji naukowych czołowych wydawców Nomos, Academia, CH Beck, Ergon, Facultas, Kommunal- und Schul-Verlag, Psychosozial, Reimer, Velbrück i Wallstein. Obszary tematyczne obejmują prawo , politykę , ekonomię , media i komunikację , historię , socjologię , badania edukacyjne, kulturoznawstwo , studia europejskie , nauki o zdrowiu , filozofię i religię .

VDI Verlag-eLibrary

VDI Verlag-eLibrary zapewnia inżynierom wiedzę na temat wysokiej jakości treści technicznych VDI Verlag i VDI Fachmedien. Wśród nich znajduje się jedenaście renomowanych czasopism specjalistycznych obejmujących takie tematy jak inżynieria lądowa, budownictwo / produkcja, logistyka, energia i środowisko, tygodnik VDI nachrichten oraz ponad 300 ebooków z serii VDI -berichte i raporty postępów VDI. Raporty VDI zapewniają aktualną wiedzę inżynierską i najnowsze wyniki badań. Aktualne rozprawy o postępie technicznym są publikowane w 23 seriach jako raporty postępów VDI.

Dostęp możliwy w sieci UTH oraz z komputerów domowych dla posiadaczy aktywnych kont e–mail w domenach uthrad.pl oraz student.uthrad.pl  do dnia 4.06 b.r.