Dostęp testowy do prawniczej bazy Legalis wydawnictwa Helbing Lichtenhahn Verlag

Biblioteka Główna UTH w Radomiu zaprasza do korzystania z prawniczej bazy danych Legalis

Szwajcarskie wydawnictwo Helbing Lichtenhahn stworzyło bazę danych legalis.ch w celu umożliwienia dostępu do swoich publikacji prawniczych: podręczników komentarzy, instrukcji, czasopism i materiałów pomocniczych. Umieszczane są w niej publikacje niemiecko- i francuskojęzyczne.

Baza dostępna jest dla społeczności naszej Uczelni od 11 października do 31 grudnia 2021 r.

Dostęp możliwy jest w sieci UTH oraz z komputerów domowych dla posiadaczy aktywnych kont e-mail w domenach uthrad.pl oraz student.uthrad.pl.

Wejście do bazy z poziomu strony głównej odbywa się przez naciśnięcie przycisku Weiter (wersja niemieckojęzyczna) lub Poursuivre (w języku francuskim).