Biblioteka Główna

Jesienno-zimowa seria dedykowanych i tematycznych webinariów od Elsevier

Jesienno-zimowy kalendarz 2023 

 

Mamy przyjemność przekazać Państwu harmonogram webinariów w edycji jesienno-zimowej 2023. Wśród poniższych linków znajdują się tematy opracowane z myślą o menedżerach badań i bibliotekarzach, tak by wspierać ich w codziennej pracy. Nasze webinaria trwają zazwczaj godzinę, a nagrania dostępne są online – wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dedykowany link. 
Lista nadchodzących sesji na żywo i nagrań z poprzednich webinariów jest dostępna na stronie  Elsevier Training Hub, dodatkowo poniżej prezentujemy zapowiedź nadchodzących webinariów prowadzonych w języku polskim.

Jesienno-zimowa seria webinariów 2023

Wydarzenia specjalne

Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe serie tematyczne. Warto zanotować w kalendarzu już dziś! Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń zamieszczamy poniżej.

  • Nowy program certyfikacji z narzędzia Scopus oraz SciVal wystartuje w listopadzie.
  • Na przełomie listopada i grudnia zapraszamy do uczestnictwa w dedykowanej serii pod nazwą Author Workshop Camp, cykl został stworzony wspólnie z naszymi kolegami z wydawnictwa.  Szczegóły już wkrótce.
  • Nasz Research Intelligence 2023 winter camp rozpoczyna się w grudniu i dostarczy więcej wskazówek oraz ćwiczeń, które pomogą Państwu uzyskać więcej informacji z danych bibliometrycznych.

Mamy nadzieję, że nasze webinaria dostarczą Państwu wielu cennych wskazówek użytkowania rozwiązań Elsevier i pomogą sprostać Państwa wyzwaniom i potrzebom.
Z niecierpliwością czekamy na Państwa udział w jesienno-zimowych webinariach!

Z najlepszymi pozdrowieniami,
Elsevier Central & Eastern Europe