Majowe szkolenia internetowe dla wsparcia Twoich badań i odkryć

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research. Smarter. i Web of Science i InCites w praktyce

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów.

ŚRODA, 26 MAJA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET
Szersze spojrzenie na krajobraz finansowania nauki.
Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się więcej o analizie finansowanych badań, źródłach skąd pochodzą granty i ich wpływie na badania. Odkryjemy również krajobraz finansowania w Twojej specjalności, kto finansuje badania w Twojej dziedzinie, kto jest największym beneficjentem i nie tylko.

PONIEDZIAŁEK, 31 MAJA 2021, GODZ. 13:00-13:45 CET
Znaczenie badań realizowanych w ramach współpracy
Instytucje badawcze, instytucje finansujące i rządy wspierają otwartą wymianę pomysłów, dyskusje, dzielenie się, co przyczynia się do wzrostu i rozwoju światowej nauki. Odegraj znaczącą rolę w tej inicjatywie.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniać, identyfikować i otwierać się na współpracę, prezentować badania w celu zwiększenia ich widoczności oraz odblokowywać bariery badawcze w celu wspierania współpracy.

Rozwiązania w programie: Web of Science, InCites, Cortellis Competitive Intelligence

Web of Science i InCites w praktyce

PIĄTEK, 21 MAJA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET
InCites Benchmarking & Analytics – podstawy analiz i nawigacji
Dowiedz się, jak poruszać się po InCites B&A i przeprowadzać analizy dorobku naukowego z wykorzystaniem filtrów, metryk i linii bazowych. Zobacz, jak stworzyć własny zbiór raportów i udostępniać je innym użytkownikom.

PONIEDZIAŁEK, 24 MAJA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET
Analiza trendów w InCites w zakresie wschodzących zagadnień i obszarów badawczych.
Jaka tematyka nabiera obecnie popularności? Które publikacje wybijają się najbardziej w danej dziedzinie? Jakie są wiodące i najbardziej rozwojowe obszary badawcze? Na te pytania będziemy próbować odpowiedzieć poprzez analizę Citation Topics w InCites

WTOREK, 25 MAJA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET
Nowa platforma Web of Science – podstawy wyszukiwania i nawigacji
Zobacz, jak poruszać się po nowej platformie Web of Science, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. Poznaj nowe funkcje i udogodnienia.
Zarejestruj się

Potrzebujesz uzyskać szerszy obraz? Nasze sesje na żądanie są dostępne dla Ciebie.

Obejrzyj nasze szkolenia na żądanie
Oglądaj nagrania. Odśwież informacje. Sprawdź ponownie.
Niezależnie od tego, czy przegapiłeś nasze poprzednie webinarium, potrzebujesz odświeżonej sesji, czujesz, że możesz potrzebować dodatkowego szkolenia na temat określonych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór webinariów na żądanie może być dobrym miejscem do rozpoczęcia! Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
Obejrzyj nasze nagrane szkolenia

Zapewnij sobie optymalną pozycję w globalnym krajobrazie badawczym dzięki InCites Benchmarking and Analytics™