McGraw-Hill Medical dostęp testowy

Biblioteka Główna UTH informuje, że nasza uczelnia otrzymała dostęp testowy do platformy McGraw-Hill Medical, który potrwa do 23 czerwca 2022 r.

Platforma McGraw-Hill Medical  stanowi rodzinę medycznych baz wiedzy i narzędzi zaprojektowanych w celu realizacji kompleksowego procesu nauczania po stronie wykładowców i studentów oraz zapewnienia wsparcia studentom, stażystom, asystentom czy pielęgniarkom w ich codziennych czynnościach klinicznych. Moduły zapewniają dostęp do e-booków, studiów przypadków z wytycznymi w oparciu o evidence-based medicine (Case Files), filmów instruktażowych w zakresie diagnostyki i procedur medycznych, bazy zdjęć, diagramów, rysunków i animacji, testów i badań diagnostycznych, wytycznych w zakresie badań przesiewowych i medycyny prewencyjnej, międzynarodowych wytycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (Guidelines), zintegrowanej bazy danych leków, a także programów nauczania, obejmujących materiały do nauki i pytania przeglądowe. Zawartość jest aktualizowana na bieżąco przez redakcyjne komitety naukowe.

Broszura informacyjna przedstawiająca poszczególne moduły platformy McGraw-Hill Medical: pobierz pdf

W celu otrzymania danych do zalogowania się​ na platformę McGraw-Hill Medical  spoza  sieci uczelnianej prosimy o kontakt z adresem bibl@uthrad.pl