Szkolenia Web of Science Group – maj 2022

Szanowni Państwo!

Usprawnijcie każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom ekspertów Clarivate.

W imieniu firmy Clarivate  zapraszamy na serię bezpłatnych internetowych webinariów prowadzonych w języku polskim.

W maju reprezentanci Clarivate  oferują następujące szkolenia:

NOWE SEMINARIA INTERNETOWE: JAK EFEKTYWNIE TWORZYĆ PRZEGLĄD LITERATURY ORAZ WYKORZYSTANIE INCITES DO PRAWDZIWEJ ANALIZY SWOT I ANALIZ PORÓWNAWCZYCH

Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury| Wtorek, 31 maja, 11:00 CET

Niezależnie od tego, czy zaczynasz artykuł przeglądowy, czy rozprawę, rozpoczęcie przeglądu literatury może być zniechęcające. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, weź udział w tej sesji, aby dowiedzieć się, jak bez obaw radzić sobie z przeglądem literatury.

Rejestracja

Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych | Poniedziałek, 31 maja, 13:00 CET

InCites Benchmarking & Analytics zapewnia obiektywne i wiarygodne wskaźniki potrzebne do podejmowania pewnych, opartych na danych decyzji dotyczących strategii badawczych. Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej.

WEB OF SCIENCE I INCITES W PRAKTYCE

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów | Piątek, 20 maja 2022 godz. 11:00-12:00 CET

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Dowiedz się, krok po kroku, jak stworzyć zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

Rejestracja

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych | Poniedziałek, 23 maja 2022 godz. 13:00-14:00 CET

Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znaleźć czasopismo do publikacji swoich badań.

Rejestracja

Niezależnie od tego, czy ominęli Państwo poprzednie webinaria potrzebujecie odświeżyć swą wiedzę, czy też czujecie, że potrzebujecie dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejscem. Wybieramy swój język, filtrujemy według interesującego nas rozwiązania i oglądamy sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Obejrzyj nasze webinaria na żądanie