Otwarte marcowe szkolenia internetowe dla wsparcia Twoich badań i odkryć

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter oraz Web of Science i InCites w praktyce

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów.

WTOREK, 23 MARCA 2021, GODZ. 10:00-10:45 CET
Jak dobrze zaprezentować swoją pracę i dorobek naukowy
Chcesz poprawić swój profil w przypadku ubiegania się o awans, staż lub fundusze? Dołącz do naszego seminarium internetowego, aby dowiedzieć się, jak budować w sieci swoją tożsamość naukową, zaprezentować swoją pracę i wykazać wpływ swoich badań, aby zostać zauważonym przez oceniających.

PIĄTEK, 26 MARCA 2021, GODZ. 11:00-11:45 CET
Integracja danych Web of Science
Dołącz do naszego seminarium, aby dowiedzieć się, jak możesz wzmocnić i wzbogacić możliwości analizy i oceny swojej instytucji. Dowiedz się wszystkiego o metadanych Web of Science z XML i API, danych niestandardowych i integracji VIVO, które mogą wspierać Twój system zarządzania wynikami badań.

Web of Science i InCites w praktyce

PONIEDZIAŁEK, 22 MARCA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET
Jak poprawić brakujące cytowania i błędy w rekordach w Web of Science?
Dowiedz się, jak zgłosić poprawki do rekordów Web of Science i usunąć warianty cytowań, co może istotnie wpłynąć na wartość indeksu h dla autora.

ŚRODA, 24 MARCA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET
Jak wyszukać publikacje do oceny dorobku?
Zobacz, jak zebrać pełen dorobek autora do ewaluacji wykorzystując wyszukiwanie autorskie, Rekord Autora, profil Publons, a także sprawdzić brakujące cytowania.

CZWARTEK, 25 MARCA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET
Profile autorskie w Web of Science i Publons krok po kroku
Dowiedz się jak sprawnie przejąć swój profil autora w Web of Science i jak zarządzać w nim poprzez Publons, dzięki czemu zagregujesz dane o publikacjach i recenzjach w jednym widocznym miejscu.
Zarejestruj się

Potrzebujesz uzyskać szerszy obraz? Nasze nagrane sesje na żądanie są dostępne dla Ciebie.
Obejrzyj nasze szkolenia na żądanie

Chcesz być na bieżąco z nowymi funkcjami? To proste! Oglądaj nagrania. Sprawdź ponownie
Niezależnie od tego, czy przegapiłeś nasze poprzednie webinarium, potrzebujesz odświeżonej sesji, czujesz, że możesz potrzebować dodatkowego szkolenia na temat określonych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór webinariów na żądanie może być dobrym miejscem do rozpoczęcia! Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
Obejrzyj nasze nagrane szkolenia

Interpretacja wpływu poszczególnych badaczy za pomocą wykresów wiązkowych