Szkolenia on-line w ramach Love Data Week

Love Data Week

W dniach 13-17 lutego 2023 w Bibliotece Głównej WAT świętowany będzie Love Data Week – międzynarodowe dni danych, celowo obchodzone w tygodniu, w którym wypadają Walentynki. Wydarzenie ma na celu podnoszenie świadomości znaczenia właściwego zarządzania danymi badawczymi – ich udostępniania, przechowywania i ponownego wykorzystywania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych w jego ramach wydarzeniach:

• 13.02 o godz. 11.00 oraz 15.02 o godz. 10.00 –„Dane badawcze w Polityce Otwartego Dostępu w Wojskowej Akademii Technicznej”. Szkolenie online poprowadzi Ewa Kasperska – specjalista ds. otwartej nauki, Pełnomocnik Rektora ds. Otwartego Dostępu,

Link do szkolenia 13.02

Link do szkolenia 15.02

•  14.02 o godz. 11.00  –„Zarządzanie danymi badawczymi w polityce i praktyce NCN”. Szkolenie online poprowadzi Natalia Galica – główny specjalista ds. otwartej nauki w Narodowym Centrum Nauki,

Link do szkolenia 14.02

•  16.02 o godz. 11.00 –„Udostępnianie danych w Repozytorium Otwartych Danych RepOD”. Webinar poprowadzi Wojciech Fenrich, pracownik zespołu Platformy Otwartej Nauki w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do rejestracji