Zapraszamy na nadchodzące webinaria

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter i Web of Science i InCites w praktyce

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów

Nowości na platformie Web of Science

Środa, 27 września 2023, godzina 11:00-12:00 CET

Platforma Web of Science wciąż się zmienia, by wspierać swoich użytkowników na każdym etapie cyklu badawczego. Nowa baza ProQuest™ Dissertations & Theses Citation Index, cele zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals), sugestie wyszukiwania słów kluczowych i tematów oparte na sztucznej inteligencji, rozszerzenie źródeł finansowania, nowe filtry, to tylko niektóre z wprowadzonych nowości. Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej i jeszcze efektywniej pracować z Web of Science.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Synergia pomiędzy platformami Web of Science i ProQuest

Czwartek, 28 września 2023, godz: 11:00 –12:00 CET

Synergia uzupełniających się wzjemnie zasobów Web of Science i ProQuest ma za zadanie umożliwiać jeszcze bardziej niż dotychczas bibliotekom i uniwersytetom realizację ich ambitnych misji i zadań. Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych integracjach:

– Indeks cytowań dysertacji ProQuest – ProQuest Dissertations & Theses Citation Index
– Integracja pomiędzy ALMA a InCites Benchmarking & Analytics
– Integracja pomiędzy systemem ALMA a Journal Citation Reports
– Integracja pomiędzy raportami Pivot RP a Web of Science

Prowadzący: Marcin Kapczyński

Web of Science i InCites eksport, analiza i zarządzanie swoimi danymi

Środa, 4 października 2023, godz. 11:00-12:00 CET

Baza Web of Science Core Collection zawiera prawie 90 milionów rekordów, a dane od 1980 roku można również analizować w bazie InCites Benchmarking & Analytics. Dołącz do naszej praktycznej sesji by zobaczyć jak zapisywać, eksportować i zarządzać danymi z obu baz na potrzeby własnych analiz. Pokażemy również, jak tworzyć niestandardowe zestawy danych, by przeprowadzić nietypowe analizy.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska Batres

Smart Reports w InCites Benchmarking & Analytics

Poniedziałek, 12 października 2023, godz. 13:00-14:00 CET

Usprawniamy pracę w InCites Benchmarking & Analytics! Dołącz do naszej sesji na temat nowych inteligentnych raportów w InCites i naucz się tworzyć raporty oraz edytować filtry i wskaźniki dla wielu analiz bezpośrednio z folderu raportów.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na naszej
polskiej stronie Web of Science Group

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie
Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.
Obejrzyj nasze webinaria na żądanie