Zimowa/wiosenna seria webinarów Elsevier — pogłębiaj wiedzę dzięki naszym profesjonalnym szkoleniom

Harmonogram webinarów – zima/wiosna 2023

Sprawdź naszą ofertę nadchodzących webinarów, obejmujących różnorodne możliwości rozwoju dla naukowców, menedżerów badań i bibliotekarzy. Te jednogodzinne sesje mogą być bardzo pomocne w byciu na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami, a także w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z innymi członkami społeczności naukowej.

Lista nadchodzących sesji na żywo i nagrań z poprzednich webinarów jest dostępna na stronie Elsevier Customer Hub dla Polski, ale poniżej znajduje się zapowiedź nadchodzących webinarów prowadzonych w języku angielskim.

Mamy nadzieję, że nasze sesje będą wypełnione wiedzą i angażujące, a także pełne wskazówek i wglądu w to, w jaki sposób rozwiązania Elsevier mogą sprostać najważniejszym wyzwaniom i potrzebom.

Gorące pozdrowienia,

Zespół Elsevier Polska