Rentgen Otwartych Zasobów – szkolenie

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tygodniowym szkoleniu dotyczącym korzystania z Otwartych Zasobów Edukacyjnych (OZE), który odbędzie się w dniach 7-11 marca w ramach Tygodnia Otwartej Edukacji.

Szkolenie jest przygotowaniem do korzystania z OZE. Doskonałe dla początkujących, którzy szybko chcą się zorientować w temacie i nabyć nie tylko wiedzę, ale również umiejętności. Udział w szkoleniu pozwoli kursantom wdrożyć się w tematykę otwartych zasobów edukacyjnych oraz nabyć podstawowych umiejętności: wyszukiwania, selekcji, ponownego wykorzystania, dzielenia się oraz ewaluacji otwartych zasobów online.

Kurs jest otwarty dla wszystkich chętnych pracowników naukowych, doktorantów oraz bibliotekarzy ze wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

Szkolenie odbędzie się  online w formule daily challenge ( codziennie przez 5 dni uczestnicy wykonują pojedyncze zadania o dowolnej porze dnia).

Więcej szczegółów dotyczących szkolenia oraz zapisy tutaj.