Abolicja w Bibliotece – oddaj książki bez płacenia kary!
Szanowni Państwo! Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ogłaszamy w dniach od 9 do 13 maja ABOLICJĘ !!! Zapraszamy wszystkich zapominalskich do oddawania wypożyczonych książek bez pobierania opłat za przetrzymane